| DangerF a întrebat:

Am primit mesaj de la Fan Courier ca a plecat din Bucuresti (18:45). Eu stau cam pe la 300km de Bucuresti. Mai sunt sanse sa mai ajunga in seara asta coletul?

Răspuns Câştigător
| Monst a răspuns:

Mai dureaza o zi maxim 2 pana ti-l proceseaza.Intai trebuie sa ajunga in depozit unde stai tu apoi il preia curierul si il vei primi.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Azi sau cel tarziu miercuri il primesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La tine nu, dar el ajunge la depozitul zonal de care apartine adresa ta si maine va fi livrat

| sierra1 a răspuns:

Mâine il ai!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiar dacă a plecat, el este livrat în această noapte unui depozit de la tine din oraș. Apoi mâine sau poimâine este distribuit unui curier care ți-l va livra acasă.

| Catrice a răspuns:

Da fix în seara asta ajunge, când aia își termina programul, se pun ei sărăcuții sa stea este program ca să-ți aducă ție pachețelulhee hee