| Anonima1611 a întrebat:

Am primit o pereche de adidasi nike si ma strang putin cum pot sa mai largesc nu pot sa merg sa-i schimp pentu ca sunt din Italia stiti cum pot sai mai largesc?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna.
Ii poate lua cineva cu o soseta groasa in picioare ca sa-i obisnuiasca putin.
Inca mai este soare, asa ca ii poti expune la soare, astfel nu o sa te doare deasupra calcaiului si o sa fie mai usor de incaltat.
Dupa ce i-ai luat de la soare da-i cu putin spirt in interior.

Take care.

3 răspunsuri:
| sasia a răspuns:

Foloseste niste spirt cu putina vata inmuiata in spirt sterge-i pe interior.O sa dea rezultate.

| Roxanicaaaaa123 a răspuns:

Scoate-i talpa aia de dinauntru :*

| Andrici_Florin_1986 a răspuns:

Vindei si ia altii