| Robby94 a întrebat:

Am si eu nevoie de site-uri de unde pot cumpara placa de par-remington S 5500-.Nu vrea sa depaseasca 160 lei (cu tot cu tva si cost transport).

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

De pe site-ul cel.ro. Costa 130 lei fara transport, este cel mai pmic pret astfel incat sa te incadrezi cu trasnportul in suma ta. Dar cel mai bine o iei pe jos pe la diverse magazine si studiezi piata si astfel transportul va costa doar cartela de metrou sau biletul de autobuz.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CernatPavel a răspuns:

Arunca si aici o privire si vezi daca gaseti ceea ce iti trebuie: http://placadeparremington.ro/. eu de acolo am cumparat si mi se par ok.