| camelia17 a întrebat:

bijuteriile de la meli melo ruginesc? in special cele aurii. isi schimba culoarea?

5 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Dacă nu sunt de bună calitate, probabil că vor rugini după o vreme.

| SabinaRsT a răspuns:

In timp se duce culoarea respectiva si se vede ca si cum ar fi uzate, insa daca nu ai gija de ele si le bagi in apa sau mai stiu eu ce, se strica mult mai repede.

| Sweety27 a răspuns:

Mie mi se inverzesc degetele de la bijuteriile Meli Melo. Isi pierd din culoare cu timpul. Mai nou am descoperit pe facebook pagina Bijuterii PinkQueen si produsele sunt super ok!

| AleeLeo a răspuns:

Daca nu sunt din aur adevarat, normal ca ruginesc. Nu sunt oricum de cine stie ce calitate.:-)

| MrSebastian a răspuns:

Depinde cat dai pe ele