| marykeira a întrebat:

unde se gaseste jucaria furby in bucuresti? eu vreau varianta pe engleza nu germana.Am gasit pe germana la Noriel in Auchan dar am inteles ca se gaseste parca si in Cora sau Carrefour. E adevarat? Va rog sa ma ajutati!

9 răspunsuri:
| Nic a răspuns:

Http://www.furby.ro.im/

Incearca aici :) s-ar putea sa o poti comanda sa vina acasa

| marykeira explică:

Eu as vrea sa il cumpar nu sa il comand. Oricum, ma voi mai gandi.Multumesc de ajutor

| marykeira explică:

Daca stie cineva, va rog, contactati-ma la keira_mary13@yahoo.com

| marykeira explică:

Am nevoie sa cumpar Furby(in jur de 2-3) pana pe 14decembrie.plec din bucuresti si la tara nu mai gasesc hipermarketuri.

| Happy a răspuns:

Deocamdata nu stiu dar o sa incerc la Carrefour si la Cora sa vad ce gasesc daca gasesc iti voi sune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O e simplu la kaufland si la trident au aparut in feb.

| Luchian_Gabriela_1996 a răspuns:

La Dedeman e pe variant engleza sau daca mai vrei si in romana Bila acolo e in romana Succes eu mi-am l; uat de ambele

| dydwtsa a răspuns:

Incearca la carrefour si mult succeshappy