| mafiot1 a întrebat:

Salut.Ce salariu se ofera in 2018 ca si lucrator comercial part-time in Bucuresti la Mega Image,Cora,Carrefour,Ikea, Auchan? Mentionez ca lucrez la Carrefour Market de 5 luni dar vreau sa lucrez si part time.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In proportie numarul de ore lucrate fata de norma intreaga de 8 ore vei primi parte din salarul minim pe economie.

| Bondarel99 a răspuns:

Stiu pe cineva care lucreaza la Mega si are 1200 lei (full time), deci nu cred ca are rost...

| crysty1222 a răspuns:

Stiu pe cineva care a lucrat part-time la Profi si lua in jur de 6 milioane pe luna.

| AugustPetra a răspuns:

Buna,
Am vazut dorinta ta de a avea niste bani in plus (si eu am fost in situatia ta). Daca esti interesat sa afli mai multe, trimite-mi un email sau un numar de telefon, ca sa iti trimit un material audio, sa afli mai multe. Multumesc si Succes! happy