| LaviniaLavi19 a întrebat:

Am un bichon maltese toy si nu stiu ce nume sa ii spun...e micut rau si alb ca un ghemotoc de blana! eu m.am gandit la Benny, e dragut? big grin Funda

5 răspunsuri:
| Kamiichu a răspuns:

Da, e foarte dragut numele puppy dog eyes Pe al meu il cheama Puffy laughing

| GabytzuXxXx a răspuns:

Cred ca Bernny suna mai bine ca Benny happy

| LaviniaLavi19 explică (pentru GabytzuXxXx):

Dupa parerea mea suna mai gresit...dar mersi oricum happy

| Lexi1234 a răspuns:

Eu i-am dat cainelui meu care e aceeasi rasa numele Mickey dar alte idei daca nu e bun acesta: Scooby, Boy, Lex, Bounty

| Lexi1234 a răspuns:

Sau daca vrei poti sa ii pui un nune de culoare:White, Blacky, Rocky e o idee dar nu e o culoare, Pinky