| anonim_4396 a întrebat:

Am un buget de 400 lei si vineri vreau sa-mi cumpar o tableta.
Ce mi-ati recomanda?

3 răspunsuri:
| BlaDe17 a răspuns:

Sa astepti pana vineri sa vezi care vor fi la reducere si de acolo alegi ce ti se pare mai interesant happy

| chioscuta a răspuns:

O tableta Allview, cea mai performanta la banii astia, aseapta black friday, nu te lua ca acuma e black friday la altex, de vinero mai scad preturile!

| MpT a răspuns:

Iti recomand acest Lenovo la reducere http://bit.ly/11hn5Tz
Ecran IPS bun, procesor quad core, 1 GB ram si o baterie mai buna fata de cele gasite la asa zisele branduri romanesti.