| mihainet a întrebat:

Am un buget de 2300 lei si as vrea sa imi cumpar o tableta. Ce model mi-ati recomanda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un buget mare. Deci vezi si tu ce-ti place mai mult dintre Samsung si Apple si alege una cu android bun, wifi bun, ecran mare si procesor bun dar care sa se incadreze totusi in buget.

| mihainet explică (pentru anonim_4396):

Daca as alege ipad mini 4g 16 gb as alege bine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihainet):

Da. Cred ca ipad mini e buna din toate punctele de vedere. Bafta!

| Georgex12 a răspuns:

Tableta ASUS TF700T Transformer Infinity, Nvdia Tegra 3, 1. 6GHz, Android 4.0 - 2.299 lei (cel mai bun pret de pe piata)
http://goo.gl/xa9XT
Este o tableta foarte buna.O are un prieten de ceva timp si am incercat si eu sa vad cum merge si pot sa zic ca e perfecta.

| robby212 a răspuns (pentru Georgex12):

Perfect nu exista.Nici Apple (chiar daca sunt cei mai buni), nici Asus, nici Samsung sau altii.
Nici-o fiinta si nici-un obiect nu e perfect, doar Dumnezeu este.

| Dascalu23 a răspuns:

Ipad mini cea mai buna tableta actuala. Funda?