| AleAlex18 a întrebat:

Am vazut ca au aparut tricourile #Colectiv...dar am pierdut link-ul de la site...
Cine ma ajuta cu link-ul?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ce te incalzeste ca porti tricou cu Colectiv?

| J0B0MAT a răspuns:

Pe bune? Au aparut tricouri? Si nu ai altceva mai folositor pe care sa dai banii?

| Lina1993 a răspuns:

Salut, iti poti face la AdiCenter (depinde acum in ce oras stai, daca este AdiCenter in orasul tau) la sediul unde se personalizeaza tricouri sau diverse obiecte, iti fac absolut cu ce poza sau text vrei tu, iar tricoul il primesti de la ei, au pe orice marime. Eu am imprimat pentru un prieten o strofa din piesa The day we die, am dat in jur de 25 lei cu tot cu tricoul de la ei si cu ce fonturi sau culori mi-am ales. Succes