| bahoi a întrebat:

Am vazut intr-un magazin de haine niste blugi negrii si veneau pe mine foarte ficsi, erau de aia slim ( cred) si aveau in loc de fermuar niste nasturi. Vreau sa imi iau de aia dar nu stiu daca sunt pentru baieti. Sincer cred ca sunt pentru. fete laughing
Intrebarea mea este blugi care in loc de fermuar se inchid cu nasturi pot fi si pentru. baieti sau doar pentru fete? funda

6 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Se numesc skinny şi sunt şi pentru băieţi. Prietenul meu dinăia poartă. laughing
Dar sunt băieţi care îi consideră "girly".
Dacă ţie îţi plac, ia-ţi-i.

| cici a răspuns:

Si fete si baieti si asta de mult timp

| doKKz a răspuns:

Da. Acei blugi poti fi si de baieti dar si de fete.
Funda?

| bogdan_8101 a răspuns:

Normal ca sunt si pentru baieti...am avut multe perechi cu nasturitongue si app daca erau blugi skiny nu erau de fetetongue

| BrightLights a răspuns:

Sunt pentru baieti dar ai grija sa nu iti fie prea ficsi

| Pitik_1289 a răspuns:

Pot fi si de baieti si de fete. ti-as spune daca as sty... funda?thinking