| bahoi a întrebat:

Vreau sa imi iau niste blugi slim pentru. baieti mai negrii inchisi la culoare dar nu stiu daca mai este la moda sau daca se mai poarta... ce ziceti? fara raspunsuri gen daca iti place ia-ti, va rog. funda si daca nu se mai poarta daca se poate sa imi da-ti niste linkuri cu cele care se poarta acum

2 răspunsuri:
| davidthebest a răspuns:

Eu cred ca se poarta.am vazut o gramada de baieti.si cel putin si eu mai port... dar de preferabil e mai bine sa iti iei culoare mai deschisa.winking acum alegerea e a tawinking bafta