| CataCool a întrebat:

Amazon.com: Sony MDR-XB500 40mm XB Diaphragm Driver Extra Bass Headphones: Electronics
Vreau sa-mi cumpar perechea asta de casti pentru ca nu se mai fabrica si in Romania nu se mai gasesc.

Am cateva intrebari in legatura cu Amazon.com deoarece va fi prima comanda:
1. La produsul asta(Sony MDR XB500) vad ca scrie 70$ (237 lei) & Free shipping.
Acest "Free Shipping" este pentru toata planeta(respectiv Romania) sau doar pentru USA/UK?
2. Se vor mai adauga costuri suplimentare pana sa ajunga coletul la posta/usa? (de exemplu se pune si TVA-ul tarii noastre?) (237 lei + 57 lei TVA= 296 lei)

2.La completarea campurilor de livrare scriu adresa in limba romana sau engleza?

Nu as vrea sa am surpriza ca va costa cu mult mai mult cand ajunge la mine.

3 răspunsuri:
| ShopAmerica a răspuns:

Iti pot aduce eu castile la pretul total de aprox. 87$

| CataCool explică (pentru ShopAmerica):

Este prea mult dar multumesc de oferta.

| CataCool explică (pentru ShopAmerica):

De fapt da-mi o adresa de contact:skype/mess etc sa putem vorbi putin despre asta