| ilinca2002 a întrebat:

Ami recomandati si mie un magazin de haine?

11 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Mallurile sunt cele mai bune.Acolo gasesti detoate.

Janina
| Janina a răspuns:

Din ce oras esti, noi nu suntem rude cu mama omida sa ghicim.

| LNK a răspuns:

Eu iti recomand sa iei o carte de gramatica.
Daca vrei magazin de haine online, poti sa cauti pe Google. Daca vrei din orasul tau, nu putem sti exact care magazine sunt acolo.

| IrxnIroxyI a răspuns:

Takkowinking

| DianaAndra1 a răspuns:

Kenvelo, Sprider, Terranova(unde e si Calioppe), Takko, New Yorker, FOX,. nu prea avem de unde sa stim de unde esti tu si ce magazine sunt la tine.
Magazin de haine online : http://www.laredoute.ro/. sunt chiar faine si nu e teapa, ti-o spun sigur! :).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.rvl-shop.com/? sl=RO

| Mirii (:. a răspuns:

Andrada, Terranova[Iulius mall]

| darrenhaayes a răspuns:

Dupa frizerie pe colt la SH.

| adda4p a răspuns:

Calliope si nissa

| georgiana1 a răspuns:

Buna.
Incearca pe www.fanfashion.ro
Au super haine