| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva catalogul oriflame 5 2010?
:*

8 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Da...internetulhee hee

cauta si o sa gasestiwinkingwinkingkiss

| Stardust_8913 a răspuns:

Comanda catalogului 4 a fost dată luni dimineţă, deci presupun că miercuri/joi v-a venii, poti face rost atunci de el de la reprezentatul oriflame de catalog. Online nu va aparea prea curând, probabil peste 2 saptamâni, dupa ce se va da prima comandă din el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

UITE AICI CAMPANIA 5...http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.Reducere ajunge pana la 40%, suna-ma pentru detalii.

| jeorje a răspuns:

Da

| p1sycutza a răspuns:

Esti reprezentant?

Răspuns utilizator avertizat