| sinziana1 a întrebat:

Are cineva http://www.emag.ro/......p59-032159
E bun de ceva? Merita sa-mi cumpar?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Pentru placile ce are in el, la 1300 RON merita, dar daca vrei sa iti iei calculator puternic nu se merita. Daca vrei calculator pentru jocuri, sau ca sa nu te enerveze ca iti merge in reluare, cauta sa aiba procesor dualcore de 3 GHz, minim 2 giga rami DDR2 (parca sunt rami pentru jocuri), placa video de 512 Megawinking cand iti iei calculator ia-ti ca sa il pastrezi inca vreo minim 5 ani nu ca sa il schimbi dupa 1 an sa mai dai alti baniwinking

2 răspunsuri:
| raducu a răspuns:

Mai bine te'ai uita ce mai au prin stoc baietii de la e-mag... tot de la ei mi-am cumparat un laptop Asus, la aproape 2000 ron si ii foarte bun.

| sinziana1 explică:

@Dannyjj Multumesc pentru sfaturi. Nu vreau un calculator pentru jocuri. O sa-l folosesc mai mult pentru Word, Yahoo Messenger si Internet. big grin