| foricmarinaiuliana a întrebat:

Are cineva roata olarului de la d-toys? La ce pret l-ati achizitionat? Cum e? E buna sau ceva?

11 răspunsuri:
| d00ris a răspuns:

Anonim ii roata de`aia mare? si o dai cu 150 lei?

| idcatalin a răspuns:

Poti sa compari preturile magazinelor pentru roata olarului aici:
http://www.topcadouri.ro/d-toys---roata-olarului.php

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Da am eu roata olarului. Am luat-o la 79. 99 lei. Sa stii ca se fac vaze si farfurii in miniatura nu atat de mari ca la televizor. E destul de buna dar te murdaresti pe maini si daca nu pui un ziar sub ea cand olaresti faci pe acolo varza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fetita mea o are si e forte multumita de ea este cum era cand eram eu mica si ma jucam comfectionind oale minunate asa pot sa o invat mestesugul acesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roata olarului o avem pe stoc intr-un magazin din alba iulia. Magazinul se gaseste in GALERIILE ULPIA TRAIANA. In cazul in care nu sunteti din alba iulia puteti face comanda telefonic pentru orice produs D-Toys. Roata olarului o avem la 97 de lei. Pentru informatii poti suna la numarul de magazin (0(zero)2(doi)5(cinci)8(opt)8(opt)3(trei)0(zero)8(opt)3(trei)4(patru). Alya Copy Center

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roata olarului o gasesti la carefour si costa 55 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o am este foarte buna si distractiva si ieri am primit-o de la Mos Nicolae!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am au la pret de 500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu si st f f multumita o dau la 150 este mare am dat 500 pe ea si ti-o dau cu accesorii la ea

| Demise a răspuns:

Am avut eu... si m-a tinut o luna. daca vrei sa iti cumperi... happy

| anne1998 a răspuns:

Este super ...costa in jur de un milion si este foaret buna ...este pentru copii intre 8 si 13 ani