| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu nevoi de niste ideI de costume de halloween si daca aveti idee daca este vreun criteriu de a alege un costum in legatura cu personalitatea etc...si daca stiti un magazin unde as putea sa achizitionez costumul acela sau sal inchiriez

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Un magazin gasesti... daca esti din bucuresti ...pe strada Spatarului, nr. 30, sector 2, Bucuresti (zona Calea Mosilor) de luni pana vineri de la 10. 00 la 19. 00, cu pauza intre 14. 00 -15. 00.
si ca idei...
cruela, scufita rosie, contesa, cleopatra stratan

4 răspunsuri:
| Viuvi a răspuns:

Fa-te indianca, chinezoaica, etchee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde esti? in bucuresti sunt, eventual ii gasesti pe ent si faci comanda, dar mama ta o matusa, bunica, nu poate sa-ti croiasca si coasa la masina, ceva simplu? o vampirica mica, o mantie...

| sw33t13ang3l a răspuns:

Pai stiu ca in City Mall este un magazin cu asa ceva, cu masti, cu costume...si ca idee de costum ia-ti personalitatea ta! Daca esti o persoana vesela poti alege un ingeras, daca iti plac filmele de groaza ca de ex "Dracula" poti sa te imbraci in vampir!big grin

| karinutzaloveyou a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, este un magazin in Liberty Center (sector 5) si unul in Cora Lujerului.
Sau daca este in orasul tau Lidl, sa s tii ca au bagat costume pentru. Halloween pe 20, cred. Poate ajungi pana joi si gasesti ce vrei.winking