| anonim_4396 a întrebat:

As dori cateva site-uri de unde as putea cumpara niste felicitari/carti postale (sau cum li se mai zice) pentru o zi de nastere.Sa aiba niste imagini dragute cu animale sau peisaje (nu cu desene animate tongue happy sau cu ceva texte. Evident sa pot scrie si eu in ele big grin. Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Minnie a răspuns:

De la oficiul postal. In Bucuresti, toate oficiile postale au multe felicitari pentru toate ocaziile si chiar sunt deosebite