| Psycho a întrebat:

Aş dori părerea celor care au Fujifilm FinePix S1600 sau care cunosc persoane deţinătoare ale acestui aparat.Este bun? Cum vi se pare? Am găsit un asemenea model la un preţ destul de bunicel şi mă tentează să-l cumpăr. Dar fiind în necunoştinţă de cauză, am anumite temeri. V-aş fi recunoscătoare dacă mi-aţi spune părerea voastră despre acest aparat (dacă aveţi unul)

1 răspuns:
| hasadia a răspuns:

Buna happy

depinde de unde il cumperi, daca vrei sa dai comanda de pe un site, verifica intai daca nu este un site fantoma, gen confirma comanda dar nu livreaza pentru ca nu exista.
o prietena a gasit pe un site un baiat care il vindea la un pret bun, era nou nout apartul, avea pana si cutia si gentuta, ea la cumparat dar mai apoi a realizat ca este putin stricat, avea ceva probleme cu obiectivul, ( aparatul respectiv a fost dat de pamant )
mai bine il cumperi din magazin, unde ai garantie, iar daca veca nu este in regula obiectul poate fi returnat fara probleme, pe internet este mai riscant happy