| Tudor_Paduraru_1988 a întrebat:

As dori sa cumpar cuiva un cadou si am in minte ceva mai special, adica un trandafir natural placa cu aur. Am gasit unele site-uri dar din pacate nici unul nu e din Romania si nici unul nu livreaza in Romania. Are cineva vreo idee cum am putea gasi asa ceva si unde?

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Mai bine un trandafir natural si o bijuterie placata cu aur de genul http://www.crownfashion.ro/......re-3105947

| ElizzaTPU a răspuns:

Trandafir placat cu aur? Cine si-ar dorii asa ceva.mie una nu mi-ar placea deloc
Prefer florile naturale, fara nici un sclipici sau altceva pe ele big grin
parerea mea, sper sa nu te superi!

| nellyneliana a răspuns:

Buna! Eu am vazut asa ceva in magazinele cu bijuterii. Cauta si daca nu gasesti intreaba vanzatoarea de acolo poate te ajuta cu vreo informatie utila.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Trandafir placat cu aur? Zău? laughing

| Elizabethe a răspuns:

Nu trebuie sa ii cumperi ceva scump, gestul conteaza. Un trandafir e o idee buna! Sa ai o zi buna! big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin!

| Tudor_Paduraru_1988 explică:

Stiu ca o floare naturala si o bijuterie e mai ok, dar asta mi se pare mult prea banal, toata lumea face asta, si nu va ganditi ca oi fi vreun marlan megaloman cocalar.In primul rand urasc aurul galben, si nu va fi decat aur alb si in al 2-lea rand prietenei mele ii plac trandafirii si se tot chinuie cu aia uscati pe care i-am dat pana acum, asa ca vreau unul care sa-l aiba si sa fie mai special.Si app, nu e scump, pe site-uri era doar 90 de dolari, nu cred ca e n capat de lume happy