| SingleForOne a întrebat:

Aş dori să cumpăr un set de ceai într-un stil pur românesc, vreau să-i fac un cadou cuiva peste hotare care începe să fie pasionată de Romania.
M-am uitat puțin pe google image, dar nu mă atrage nimic în special.

Ce aş putea găsi, și unde?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Https://ros.outletsdiscount.ru/......s?/content

Încearcă și pe la magazinele cu articole de artizanat și meșteșuguri din orașul tău. Dacă nu găsești cești cu modelul dorit, poate că te inspiră altceva..

| dinaprilie a răspuns:

Pai daca nu te atrage ce ai gasit deja xa este oferit spre vanzare noi ce sa facem? Sa te ajutam sa te hotarasti tu asupra unui lucru care deja nu iti place? Alege unul dupa buget si aia e.

Răspuns utilizator avertizat