| aXy99 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un adaptor pentru cablul HDMI primit la televizorul LG achizitionat acum cateva zile. Nu il pot conecta la laptop. Imi puteti recomanda unul la un pret rezonabil?

4 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DTQC7MBBM/

cred ca despre cablu vga zici tu... daca ai laptop mai nou este imposibil sa nu aiba iesire hdmi ca sa conectezi leptopul la tv-uri sau proiectoare... oricum vezi pe site la eMAG ca gasesti tot felul de cabluri si adaptoare.

| Anamaria0022 a răspuns:

Uite aici unu pe care il folosesc si eu si pana acum nu am avut probleme. L-am conectat si laptop-monitor si laptop-televizor
http://bit.ly/1SX3JXi

| aXy99 explică (pentru Anamaria0022):

Si cel pe care il am eu arata la fel ca acela si nu il pot introduce in laptop.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa mergi cu laptopul si cu cablul hdmi care l ai luat odata cu televizorul, la magazinele care au cabluri audio video, si vinzatorul de acolo i ti probeaza diferite mufe, adaptoare si i ti gaseste unul potrivit nevoilor tale, dar mergi cu laptopul ca sa se potriveasca la mufe. ce marcă este laptopul?