| anonim_4396 a răspuns:

Tias recomanda al doilea dar tot alegerea ta ii

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Vrei neaparat unul asa mic? Nu stiu ce sa spun despre procesoarele Intel Atom... Depinde la ce vrei sa le folosesti... Anyway... Dupa modele date de tine eu iti recomand sa il alegi pe cel MSI... Unul dintre motive este ca are HDD-ul de 80 GB (spre deosebire de asus care il are de 12...).

| andreutz a răspuns:

Mie nu imi merge link-ul!

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Cred ca asta http://www.sigmanet.ro/MSI-Wind-U90X-037EU-Bl ack--id17497 mi se pare mult mai interesant :*:*

| simpluEu. a răspuns:

I-ati mai bine un acer extensawinkingnu e scump...eu am dat 350€ p el...si e destul de bun...acum depinde la ce faci p el...succes la cautat

| Chion a răspuns:

Eu zic ca primul, dar nu te grabiiwinking

| kissy a răspuns:

Salutare,
Daca vrei sa n-ai surprize, iti recomand doua variante:
- http://www.novashop.ro/laptop/
- http://www.novashop.ro/mini-laptop/
Eu am cumparat de la ei chiar saptamana trecuta. Am fost tare nehotarata, insa baietii (super profesionisti) m-au tras de limba sa afle ce voi face cu el, ca sa stie ce sa imi ofere. Mi-am luat un Dell Studio de care sunt super incantata, am primit la el tot ce trebuie (sistem de operare, antivirus, geanta, mouse optic), instalate si explicat tot ca la carte.
De Sigmanet n-am auzit, nu stiu ce sa-ti spun. :(
Sunt foarte incantata de el si ti-i recomand pe oameni, ca sunt faini si seriosi.
Succes la cumparaturi!

| gazutza a răspuns:

Depinde de ce ai nevoie si ce vrei de la un laptop. Mergi la Sigmanet si vezi ce iti recomanda si ei happy