| ancuta_5805 a întrebat:

As putea sa asortez pantofi din satin bej cu o camasa tot din satin de aceiasi culoare ca a pantofilor? Pt ca am un costum fusta si pantaloni din satin negru si eu cred ca ar merge bine nu?

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Combinatia e buna, dar nu inteleg cum e cu acel costum fusta si pantaloni...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu prea inteleg ce fel de costum e ala, cu fusta si pantaloni.
Oricum, e ok sa fie pantofii de aceeasi culoare cu bluza, poti sa asortezi si o posetuta, tot bej, numai...chiar nu stiu daca pantalonii si fusta merg impreuna. Dar, parca as zice ca nu.

| Leea1234 a răspuns:

Sa inteleg ca fusta e neagra, bluza bej, si pantofi bej!
pai."merge"...si ar fi perfect daca pantofii ar avea ceva (o dunga neagra)si mai poti folosii ca accesorii o geanta neagra sau niste agrafe de par bej cu negru, sau bej...depinde unde te duci imbracata asa!
e cam "elegant"!

| christabell a răspuns:

Da, o combinatie rafinata! La tinuta poti asorta o curea sau brau si poseta de culoare maro-auriu.