| danadana28 a întrebat:

Am banchetul in iunie si m-am hotarat sa port o rochita scurta, visinie, decorata cu dantela neagra si satin (tot negru). Nelamurita sunt in privinta pantofilor. Ce culoare i-as putea lua? Neaparat negri? Ar fi OK daca ii aleg bej sau nude si asortez o posetuta tot bej/nude?

Răspuns Câştigător
| Marialy a răspuns:

Buna! ar merge si negrii dar si bej. Dar stii ce ar merge si mai bine: stii ca sunt unii pantofi (bej/nude) si au pe ei dantela (neagra) ar fi superbi! :X ca cei din imagine:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
mi se par cei mai potriviti. Noapte buna! A, si ar mai merge si rosu, dar nu prea...