| boboletzu a întrebat:

As vrea sa achizitionez o orga care sa sune a pian dar am buget pana in 4 milioane lei vechi.Am vazut cateva pe site-ul fly music, dar as vrea sa stiu si altele inafare de cele care sunt acolo.Va rog frumos sa ma ajutati, petnru ca as vrea sa fac cursuri, si desi nu am profesor, am inceput deja sa citesc partituri si sa cant din propria initiativa.

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

Gasesti aici diverse modele www.zuum.ro/pagina.php?id=477

| Flavius007 a răspuns:

Orice orga are si optiunea, (tonuri de pian). deci sunt mai multe tonuri...printre care si pianul. daca vrei sa-ti sune numai pianul...iti poti lua o pianina:-s care nu stiu ce pret ar putea avea