| Silion_Ionut_1992 a întrebat:

As vrea sa achizitionez o tableta de pe amazon.de/it/uk/com! Trimite unu din siteurile acestea produse electronice(tableta) in romania?

2 răspunsuri:
| debarba a răspuns:

Gasesti si in Romania pe site-uri de profil. Daca cumperi de pe amazon.de/it/uk este ok dar daca cumperi de pe amazon.com trebuie sa stii ca vei plati taxe suplimentare. pct comul este din US

| Lucian_Enache_1992 a răspuns:

Din cate stiu eu toate trimit dar le poti gasi si pe siteuri romanesti care distribuie produsele lor.