| ellenutzza a întrebat:

As vrea sa imi comand pe net niste camasi mai.ciudatele. nu stiu cum sa va explic cam cum as vrea. uitati o poza in care kristen stewart poarta ceva de genul...http://farm4.static.flickr.com/3278/3038733663_2e9f2f4cb a.jpg

daca stiti vreun site de unde imi pot comanda sau vreun magazin in craiova unde pot gasi, va rog mult sa`mi spuneti! (P. S am cautat in mercur si nu am gasit nimic...plus ca s`au desfiintat foarte multe standuri. am cautat si prin magazinele din jur si nici un rezultat:( )

5 răspunsuri:
| NoName0011 a răspuns:

II foarte faina:X, din pacate nu sunt din craionabig grin.

| Abb a răspuns:

Totusi ar trebui sa gasesti.pentru ca cica se poarta primavara asta.adica d vara trecuta.nu sunt din craiova. da eu stau intr. un oras muult mai mic.si vezi la fiecare magazin camasi in genu asta.mai cautahappy

| Larette a răspuns:

Andromedda are dreptate, si fetele sunt foarte cool daca poarta camasi de baieti.

| Andromedda a răspuns:

Http://www.sundayfasion.ro/imbracaminte/baieti/camasi/
Numa ca e de baieti... da cred ca ar merge si la fere.:)

| georgi1897 a răspuns:

Incearca si in sucpi si banie. poate gasesti ceva thinking :*