| Villy0po a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un aparat foto digital si nu stiu ce sa aleg. Ce imi puteti recomada( sa nu depasasca suma de 400 ron)

3 răspunsuri:
| Crivi a răspuns:

Doar aparatul sau vrei sa fie cu totul (aparat, card, husa, acumlatori)... daca vrei cu totu...vezi ca e Sony Cyber-shot DSC-S3000, Nikon L22\L23

| BitterCandy a răspuns:

Eu am un Olympus Fe-47 si sunt foarte multumita de el. are un raport calitate/pret excelent. stiu ca m-a costat aprox. 400 ron cu tot cu acumulatori, card de memorie si husa.
Mai multe detalii ai aici http://www.olympus.ro/consumer/29_digital-camera_fe-47_22632.htm
Succes!

| loredana29 a răspuns:

Benq este foarte bun si are 10 mega pixeli nu costa mai mult de 400 ron