| love_1617 a întrebat:

Hey TPU...as vrea sa imi iau un aparat foto digital si nu stiu cam ce sa aleg pentru a fi multumita! ma puteti ajuta fundita

4 răspunsuri:
| DrunkShepp a răspuns:

Incearca Nikon sau Sony sunt cele mai bune poti sa cauti la metro sunt ieftine si de calitate crede-ma de acolo mi-am luat si eu un aporat Nikon profesional

| Ciresikaaa a răspuns:

Daca ai inprimanta de ex: Canon si aparatul foto de preferabil ar trabui sa fie Canon pentru a baga un USB in inprimanta de la aparat sa poti printa pozewinking

| Sabina_1904 a răspuns:

Buna. Daca vrei sa-ti faci tie poze "Sony" eu stiu ca e cel mai bun. Daca vrei poze profesioanle sau sa faci naturii(suna cam ciudat intelegi tu) iti sugerez in '"Nikon", este f bun insa costa mai mult decat un "Sony"! sper ca te-am ajutat.

| Spark_5663 a răspuns:

Daca vrei ceva bun cu adevarat, Samsung i80 are o sumedenie de functii, uitete pe net si ai sa te lamuresti