| Bulbi a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu niste idei de cadou pentru ziua mamei care va fi in ianuarie si vreau sa ma pregatesc din timp. Vreau sa sa ii dau 2 cadouri:ceva cumparat si ceva facut de mine(sau daca nu ceva personalizat online(ceva cu poza ei)). Oare un colaj cu poze mai vechi lipite in forma de MAMA ar fi prea infantil? Sau o poza imprimata pe lemn? Dati-mi niste idei dar sa fie ceva inedit daca se poate.Mersi!

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Sa-i confectionezi tu o rama in care sa-i pui o poza cu voi doua pe care stii ca o indrageste si mai poti adauga ceva finut de genul http://bit.ly/lacatsicheie

| kornelus a răspuns:

Buna Seara!
O idee ar fi sa-i cumperi o cana, care sa imprimi poza ta, sau de ce o poza tu cu ea...Asa isi v-a aduce tot timpul de tine, cand v-a bea din cana facuta cadou.
Nu ar fi rau nici ideea ta scrisa de mai sus.
Sper ca a fost o idee buna cea sugerata de mine.
Numai bine!