| carmenroxana a întrebat:

am o problema.va rog ajutati-ma...nu stiu ce cadou sa ii cumpar la prietenul meu de craciun. ceva simbolic. dar nu stiu ce. iar face ceva personalizat dat nu avem poza impreunasaddati-mi o idee

5 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Pai daca poti fa o poza sau mai multe cu el. voi doi. si du`te si scoate`le apoi cumpara zapada artificiala si fa`o cam cat un tablou si cumpara satin. si infasoara acel tablou in satin si cu niste bolduri prinde fotografiile pe el. ca un colaj.
daca nu poti asta
cumpara`i un ceas. sau cauta pe net "decoratiuni de craciun manuela, tutoriale". sper ca te``am ajutat

| Catystar a răspuns:

Poti sa dai la comanda sa ii faca un tricou pe care sa scrie i love you si numele lui. Daca nu doresti asa atunci cumpara o felicitare si cumpara-i un buchet de flori. Funda?

| adelov a răspuns:

Poti sa ii iei un ursulet de plus sau o perna in orma de inima un trico cu poza ta unde scrie te iubesc (numele lui)
poti confectiona o perna personalizata
ai nevoie de:strasuri perna lipici de material sau pix de material
poti sa ii scrii cu pixul craciun farit si sa ii lipesti strasurile

| nicolaalexa a răspuns:

Poti sa-i cumperi o inima din plusi, mica si sa iei un pahar care nu-ti mai trebuie ii tai partea de sus pentru a ramane piciorul paharului, apoi lipesti inima si dupa plac poti lipi pe o parte poza ta si pe cealalta poza lui sau sa scrii i love you sau merry christmas...etc.
daca nu iti place sa confectionezi ceva si nu iti iese, poti sa-i cumperi un lucru care si-l dorea de mult timp ex:o chitara...happy
funda, succes!

| liviiiiiii a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres pune pe o parte o poza cu tine si pe o parte poza cu el... sper ca te-am ajutat si succes in cautarea cadoului perfect