| Skadreddy a întrebat:

Aş vrea să-i fac mamei un cadou de ziua ei şi nu ştiu dacă ar fi ceva frumos la ce m-am gândit :
- O pernă cu o poză cu noi
- Un colaj pe zăpadă artificală cu poze cu noi, alături de câteva cuvinte drăguţe
- O ramă realizată de mine şi cu o poză cu noi.
Nu vreau să-i cumpăr electrocasnice sau chestii materiale, deoarece nu este o persoană materialistă.
Mai are cineva idei de cadouri? Ce părere aveţi de acestea?

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Sigur o sa ii placa si va fi placut surprinsa. happy

| furtuna_4215 a răspuns:

Un tricou, geanta sau ceas de perete personalizate cu poza ei cea mai preferata sau o poza cu toata familia!

| furtuna_4215 a răspuns:

Un tricou, geanta sau ceas de perete personalizate cu poza ei favorita sau o poza de familie!