| Ro2Soldat a întrebat:

Vreau sa-i iau mamei de pasti un cadou! Va rog dati-mi niste idei!

Răspuns Câştigător
| bestofninja a răspuns:

Pai uite niste idei. Confectioneazai o felicitare. Cumparai ceva de aur, argint, cumparai un iepuras(de plus). Sau pune bani cu tatal tau si iai ceva foarte valoros.

3 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Un coshuletz mic cu oua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de preferintele mamei tale.Dar o sa incerc sa ma pun putin in pielea ta si sa ma gandesc ce i-as cumpara eu mameithinking
Pai...
-parfumul ei preferat
-e o promotie acum la milka cu esarfa si cafea, sau daca nu asa, o milka sigur
-ceea ce ar fi dragut, as pregati eu cina/micul dejun/pranzul... ceva si as pune floricele de primavara in toata casa ( de obicei ceea ce e facut de tine, conteaza mult mai mult, decat ceva cumparat, in plus gasesti atatea retete simple pe net)
-l-as ruga pe tata sa ma ajute sa o scot undeva in oras fara sa stie
-i-as face un desen / ceva hand madethinking
sunt multe idei depinde doar de imaginatia ta.Bafta!

| Ro2Soldat explică:

Pai uite niste idei. Confectioneazai o felicitare. Cumparai ceva de aur, argint, cumparai un iepuras(de plus). Sau pune bani cu tatal tau si iai ceva foarte valoros.