| OHmyGosh a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar cizme de vara de piele intoarsa cu franjuri. A purtat cineva asa ceva? Stiti cumva cat costa?

Răspuns Câştigător
| xxCupcakExx a răspuns:

Da, eu am unele albastru inchis si sunt comode, dar sa nu le iei cand e foarte cald afara ca o sa iti transpire piciorul si este greu sa speli cizmele din piele intoarsa deoarece mie mi sa intarit pielea de pe ele.Sunt la Leonardo, Takko, Kiaby etc., costa intre 100-150 ron eu am dat pe ale mele 120 ron.

2 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Nu am purtat, m-am gandit ca o sa imi cumpar toamna.Am vazut la Leonardo, costau pana intr-un milion.

| ealextpu a răspuns:

Uite aici cateva modele si usor de intretinut: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara