| gabriela02 a întrebat:

stiti cumva magazine cu incaltaminte maiales cu cizme nu cu toc sau cu toc mic anti derapaj de buna calitate din piele dar sa ma pot duce sa le iau nu magazine de acelea care ti le-a duce numai la comanda si magazinele sa fie in Bucuresti. si as mai vrea daca se poate sa imi ziceti magazine care au cizme de calitate de piele si cu franjuri dar fara toc sau cu putin toc anti derapaj dar tot in Bucuresti si nu la comanda. multumesc! funda!

4 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Http://paradisulcizmelor.blogspot.ro/
este siteul meu. Sunt in Bucuresti, se pot vedea si proba. Majoritatea nu sunt piele naturala ci sintetica dar sunt de buna calitate. Am un model cu talpa joasa pe stoc si altul care il aduc in februarie. Am si mai multe modele cu talpa ortopedica comoda, toate cizmele au talpa antiderapanta, acum am preturi foarte bune, reduceri de 40-50%, 60-70 RON perechea. Nici la Deichmann majoritatea modelelor nu sunt din piele, calitativ sunt cam ca ale mele, preturile insa sunt ceva mai mari. Siteul lor e http://www.deichmann.com/RO/ro/corp/home.jsp
Eu vand si pe Okazii.ro, poti vedea aici calificativele mele ca sa vezi ca sunt persoana serioasa http://www.okazii.ro/comunitati/okazia-lui/andrei_iosif.html

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/incaltaminte-online.html
Sunt de calitate, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| ciudatu91 a răspuns:

Deichman

| gabriela02 explică (pentru ciudatu91):

Multumesc pentru raspuns! imi poti da si situl? multumesc!