| mixilexi a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon nou de Craciun, si anume Samsung Chat 335. Vreau sa ma gandesc de 2 ori inainte de a`l cumpara, asa ca as dori si eu niste pareri din partea voastra. Ma intereseaza cel mai mult daca functioneaza bine internetul, gen Facebook, Youtube si Yahoo Messenger. funda celei mai bune pareri.

Răspuns Câştigător
| didilussshhhaaa a răspuns:

Eu bine sa stii ca eu am Samsung chat 335.Sunt foarte multumita de el.Despre internet ce sa spunbig grin Eu nu prea folosesc internetul pe obilbig grin Dar messengerul pe telefon e super:X eu folosesc sh messenger:X si eu suppppper:X Iti recomand acest telefono

1 răspuns:
| CariocaAlba a răspuns:

Facebook-ul pe taste este greu.Nu iti recomand. Daca vrei un telefon pentru jocuri, retele de socializare ia un HTC.thinking