| primer55 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un sony dsc w180 de pe www.emag.ro si nu stiu daca sa am incredere in ei, privind comanda. Ce spuneti?
http://www.emag.ro/......BM2BKXXDI. YS

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cu toata increderea. Mult succes la cumparaturi.

| retouchan a răspuns:

Marca telefonului este foarte buna! Eu zic sa nu ai incredere, caci nu se stie, mai ales daca platesti cu cardulhappyTil goleste p tot si ramai si fara bani si fara telefon...Mai bine mergi la un magazin de telefoane si asa esti sigurwinking

| retouchan a răspuns:

Scz. da nu m`am uitat la pozabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat pana la urma. mi-a venit comanda intr-o zi.deci sunt pro eMAG.ro

| primer55 explică:

@pynkmarker nu e telefon sony w180, e aparat digital