| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon nou. ce mi-ati recomanda? am avut samsung.

Răspuns Câştigător
| Vallutza a răspuns:

Ca marca nokia, ca model.depinde cat te tine tonguehappy

9 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

Nokia. astea da telefoane. nu te lasa la greu, semnal peste tot, memorie buna. intr-un cuvant recomand nokia.

| Domyno a răspuns:

I-ati un samsung Galaxy Spicawinking e super crede-ma

| deeuh a răspuns:

Cam la ce pret ai dori? Pe la 150 ron(abonament) iti recomand LG KP501 Cookie (touchscreen) eu sunt foarte multumita de el.

| Farcas a răspuns:

Nokia sunt cele mai bune. Uite asta e super fain, mi`l place mult e cu pietricele;))
http://www.ubergizmo.com/photos/2007/10/diamond-nokia-n95_large.jpg

| madalynaaa a răspuns:

Lg cookie kp500 mie imi place si samsung Corby sau Iphone Apple
mult succes si sper sa te decizi
fundita

| ade98hannah a răspuns:

Si eu am samsunghappy

nu mi-a facut probleme DELOC

vreau sa imi iau samsung corby
e super tare
ia-ti si tuhappy

| Ego a răspuns:

Samsung corby:X:X

| mm_2126 a răspuns:

Lg cookie kp500... e cel mai bun :d

| franka a răspuns:

Un nokia :d