| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca Relax&Tone chiar ajuta la slabit?

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Eu sunt de părere că nici un astfel de produs nu ajută într-adevăr corpul. Poate, pe un timp scurt, însă, nu se poate să nu aibă efecte secundare chiar mai rele decât efectele celelalte (slăbit şi bla-bla-bla).

| mona a răspuns:

Nu ajuta la slabit, sunt bani aruncati pe fereastra la fel ca si fitness step

| Alanda18 a răspuns:

Serios chiar nu mint. Mama mea si-a luat unul si dupa o luna de tratament nici un rezultat. Deci nu prea e eficient.

| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

Nu nu ajuta la slabit ajuta doar la indepartarea celulitei dar cu gel anticelulitic nu stiu daca am zis bine ( anticelulic ceva de genul) dar nu ajuta la slabit? funda?

| Maddy_4972 a răspuns:

Mai bine ai face sala si ti o dieta buna e cea mai buna metoda si e sanatos nu stiu daca slabesti cu relax tone dar cred ca ti-am dat o idee buna happy