| tinacool a întrebat:

As vrea sa vand servetele la un leu bucata cine e interesat sa ma contacteze pe tina_barby2008

7 răspunsuri:
| dracdeingerash a răspuns:

Probabil sunt de colectie railor tongue pentru cei extrem pasionati big grin

| Minks a răspuns:

Noh, is folosite, nu? rolling on the floor

| cornculapte a răspuns:

La ABC e 50 de bani pachetul, ce naiba. straight face

| alexH a răspuns:

Daca eu stau in Bucuresti, si tu de exemplu in Timisoara, ai fi in stare sa dai 70-80 RON ca sa iti scoti... 1 RON?
Sau eu stau in Bucuresti cartierul Drumul taberei, tu de exemplu in Bucuresti, cartierul Pantelimon. Tu chiar ai bate atata drum, dand bani pe bilet de tramvai, metrou, troleu, sau nu, dar riscand sa te prinda controlorii, pentru... 1 RON?
Superb. Romania, i love you.:X

Răspuns utilizator avertizat
| Alinu7 a răspuns:

Ce afacere ti-ai facut si tu laughing)

| Nikola_Ramona_1983 a răspuns:

Daca tu stai in buc si ea in timis transportul este 2, 5 lei cu plata pe card pentru cunostintele tale generale iar daca este colet rambus 6, 20 daca nu esti in cunostinta de cauza nu te baga asta este rasp pentru alexh succes si eu vand cine este interesat ma faseste pe facebook ramona nikola tot la bucata vand