| phantomitza a întrebat:

am o colectie de servetele de 120 de bucati si as vrea sa le vand. cine e interesat, negociem! ad ym: puscasu.valentinaa! multumesc

8 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Iti dau 3 suluri de hartie igienica+o rola servetele de masa, facem targu'?

| phantomitza explică:

Nu le mai am le-am vandut!

| Nikola_Ramona_1983 a răspuns:

Vand servetele de colectie originale din tara si strainatate, la bucata pe teme diferite ma gasiti la 0784824022 sau pe facebook trimit oriunde in tara

| Nikola_Ramona_1983 a răspuns:

Vand la bucata servetele ma gasiti pe facebook ramona nikola natashha esti rea ne e bine ce faci

| visavis a răspuns:

Sunt interesat de oferta in principiu, ce procent de uzura au?

| phantomitza explică (pentru visavis):

Pai nu sunt uzate sunt chiar noi happy da-mi un mesaj privat cu id-ul tau de messenger sa vorbim mai multe

| phantomitza explică (pentru visavis):

Da-mi add la id: puscasu.valentinaa happy

| visavis a răspuns (pentru phantomitza):

Alexenache33