| Radu231 a întrebat:

Astazi de dimineata am dat o comanda pe eMAG, si m-i s-a spus ca voi primi comanda maine.trb sa fiu eu personal acasa sau pot lasa buletinul si banii fiului meu astfel incat sa poata el sa ia coletul de la curier?
FUNDA

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti lasa banii fiului tau. Pe curier asta-l intereseaza. Nu cred ca este unul capatanos. Oricum, inainte curierul te va suna si-i vei spune sa dea fiului tau obiectul sau sa ti-l aduca la servici, la alta adresa.

1 răspuns:
| kaBooMx a răspuns:

Poti lasa buletinul fiului tau si il ia el. Nu e nici o problema. Asa am facut si eu la multe siteuri/firme de curierat si nu s-a intamplant nimic. Funda?