| Corina a întrebat:

Ati auzit de inelul Luxor? L-a incercat cineva? Este adevarat ce se spune despre el, ca iti schimba viata daca-l porti? Mai multe detalii pe site-ul www.inel-luxor.ro Astept raspunsuri la intrebare si nu parerile voastre despre acest inel. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic :-s multi zic ca e o prostie altii zic ca e bun, intra aici http://www.nwradu.ro/2010/07/inelul-luxor/ pentru a afla mai multe pareri. eu una cred in obiecte miraculoase insa sunt constienta si de tzepe :-?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da corina.am auzit ca face lectii, da examene, spala. face scanduri, bate cuie, fu. e-n c-r si da si m. e. iarta-mi limbajul, nu e pentru tine ci pentru inelul asta care rezolva toate problemele in mod miraculos.sa iau si eu vreo 5-6 inele din astea. oare pentu o vila cu piscina, o masina faina cu blonda in ea, si un post de parlamentar cate inele trebuie sa-mi cumpar? da unul care sa mearga la servici in locul meu? macar atat.corina, numa in 1001 de nopti, erau inele din astea.fii realista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inelul luxor de 5 ani dar nu stiu daca intreadevar ma ajutat dar era sa am mai multe accidente cu masina si in todeauna am fost ocrotita eu cred ca face ceva minuni

| TheSkyNow a răspuns:

Fereste-te de tepe de genu.

| SelluMarrie a răspuns:

Eu il am de vreo 3 ani si chiar e norocoshappy adica nu stiu m-a ajutat sa trec peste multe necazuri pe care din pacate mi le. a oferit viata.
Acum nu stiu tu faci ce vrei happy sper ca te.am ajutat:*