| Corina a întrebat:

Ati auzit de inelul Luxor? L-a incercat cineva? Este adevarat ce se spune despre el, ca iti schimba viata daca-l porti? Mai multe detalii pe site-ul de mai jos. Astept raspunsurile voastre. Multumesc anticipat!
www.inel-luxor.ro

2 răspunsuri:
| Mangoo a răspuns:

Salut...

am mai auzit de el dar nu stiu ce sa cred din cate stiu cei care lau incercat sunt multumiti

are o istorie interesanta

sper ca team lamurit :*

pa.

| GMan_3569 a răspuns:

Ai' de capu' meu...Ma tu crezi ca un inel amarat din plastic poate schimba soarta, viata? Daca crezi totusi ca exista Dumnezeu, atunci sigur crezi ca el iti aranjeaza soarta, nu inelu'. Poate sa fie facut din orice.Si din "piatra filosofala" din Harry Potter. Degeaba, draga!