| PublicName330 a întrebat:

Salut, in cate zile vine un produs de pe Okazii.ro la Locatia cuiva? Am comandat ieri un produs.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am comandat alaltaieri si ieri mi-a venit. Depinde de cat de repede pun cei de la magazin coletul (sau persoana fizica), depinde de distanta, etc.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Okazii nu face servicii de transport, vanzatorii folosesc firme care se ocupa cu asta si uneori e la alegerea beneficiarului.

| Horologer a răspuns:

De fiecare data cand achizitionez ceva de pe Okazii ajunge maxim in 3 zile, dar acum cu sarbatorile maxim ar fi o saptamana.

| Anonymous412 a răspuns:

Depinde de locul unde stai.