| Maria241020 a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe joom?

Răspuns Câştigător
| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Depinde acolo nu zice in cat ajunge dar mie imi ajunge in 2-3 luni In moldova probabil voua sa va ajunga putin mai repede

5 răspunsuri:
| ynexistenta a răspuns:

Eu am comandat și au ajuns aproape toate, în caz contrar mi-au returnat banii, e bun si wish are aceeasi politica doar ca ajung mai repede pentru ca plătești ceva și la transport, daca vrei sa te inregistrezi uite un cod cmlqpnzh iti da 21 lei sa-ti cumperi ce vrei.

| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Da,ce vrei sa stii?

| Maria241020 explică (pentru Ursati_Danu_1994):

O ajuns la timp comanda?

| Ursati_Danu_1994 a răspuns (pentru Maria241020):

Depinde acolo nu zice in cat ajunge dar mie imi ajunge in 2-3 luni In moldova probabil voua sa va ajunga putin mai repede

| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Dar nu pune nimic in cos ca aveam lucruri de aproximativ 700 de mdl si sau cumparat automat toate