| anonim_4396 a întrebat:

Ati cumpara vreodata cizme UGG?(Fetele.)

Răspuns Câştigător
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Da's cam urate (itit arta piciorul mare)si nu are forma cine stie ce parca's cizme de moshee hee(parerea mea)

14 răspunsuri:
| G a răspuns:

3 fete din clasa de la mine au avut, sunt dragute dar nu sunt de purtat pe afara.
in primul rand au talpa prea moale, nu suport astfel de talpa, de-aia nici nu prea port papuci de casa cu talpa flexibila laughing. nu stiu ce cred altii, dar eu sa merg prin zapada cu alea in picioare, m-as simti ca si descaltata. laughing or fi ele comode, dar mie imi trebuie ceva solid in picioare ca sa ma simt bine. laughing
mi-as lua home uggs dar cu talpa mai rigida.

| LuS[z] a răspuns:

Da am cumparat si nu mi se par cine stie ce...am o pereche dar o port foarte rar big grin

| GeorgiaA15 a răspuns:

Am o pereche sunt superbebig grinvreau si unele de vara si unele de primavarabig grin,, si nu stiu cine a zis ca intra aoa in ele...cand e zapada nici nu simti ca e iarna

| OanaG a răspuns:

Nu ma reprezinta astfel de cizme!

| Mar a răspuns:

Sincera sa fiu nu am cumparat Ugg-uri.Nu inteleg de ce tocmai se poarta iarna.adica dupa cum le-am vazut si le-ampipait eu laughing nu mi s-au parut de iarna ci de toamna primavara.oh go onCred ca intra o droaia de apa in ele laughing. Nu prea stiu asa ele sunt dragute dar intr-un fel mai mult conteaza calitatea

| everyyoueveryme a răspuns:

Ugg-urile sunt superbe, mi se potrivescX
am o pereche ceva mai ciudata si foarte colorataabig grin

| PisuCluj a răspuns:

A cumparat sora mea mai mare... a zis ca sunt foarte comodebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cizmele astea sunt egale pentru mine cu accele cizme din plasa care seamana cu mileul lui stra-sra-stra-bunicahappy.
Toata admiratia pentru fetele care le poarta!
Eu nu as avea curaj sa port ceva care nu ma avantajeaza cu nimic!
Poate doar daca as vrea sa ascund un picior gros si slava domnului ca il fac si m'ai si cu aceste cizme minunatelove struck.

Nu o sa ma vezi cu asa ceva nici pana la magazinu din coltu strazii, si asta la tara, cred ca as prefera m'ai degraba sa doez banii astia pentru ceva cu adevarat util!

PS: chiar daca revistele de moda le recomanda pentru ca sunt comode... comod nu a fost niciodata egal cu sexy, glam si tot asa.chatterbox

Eu mi-am intrebat prietenii ce cred de aceste UGG'uri si majoritatea au raspuns cam asa :
Da ce ascund acolo?
Da au bani sau tigari de contrabanda acolo, de ce sunt atat de mari si groase?
Daca m'as uita de la talpa pana la genunchi cred ca nu as vrea sa vad si restul doar celalalt capat al pamantului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt foarte frumoase dar iti fac piciorul foarte mare
Si cea mai mare prostie e sa ti le comanzi de pe net eu mi le-am comandat de pe net (marimea 38) si cand au ajuns dupa ce le-am platit cand sa am bucur de el imi erau exagerat de mari si ii veneau fratelui meu care poarta 41...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu am cumparat dar cred ca suntt fff urateewinking rolling on the floor adica nici macar nu lmea vazut da ma rog eu le critic :X: :*:

| 100%Diana a răspuns:

Nu, prefer cele mulate pe picior si cu un fel de blanita, cam asa in interior.

| bea_6905 a răspuns:

Da, eu am o pereche. Sunt fooooooarte comfortabile, in plus arata foarte bine pe picior. happy [parerea mea]

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns:

Da! Eu am 2 perechi una roz,care este lunga pana sub genunchi, roz si una gri, scurta pana deasupra de glezna si s-ar putea sa imi mai cumpar sunt foarte comode si isi merita toti baniiwinking(ps daca am facut greseli sorry am tastatura blocata putin.tongue )

| Lady birrrrrrrrrrd a răspuns:

Am o pereche de iarnabatting eyelashes
si o pereche de primavara, toamna asa si parerea mea este ca sunt comode si cele de iarna sunt groase adica am fost cu o pereche de ugg la sanie si nu m.am udat absolut deloc chiar sunt faine.[parerea mea] iar cele de toamna happy big grin sunt dragute nu sunt foarte subtiri sunt ok:d;