| lime_3980 a întrebat:

Ati cumparat vreodata de pe siteuri gen FunDeal? Ce parere aveti despre asta?(de pe ce siteuri ati cumparat?)

Răspuns Câştigător
| Maria_3275 a răspuns:

Eu am cumparat voucher la sala, un pachet de cosmetica, voucher pentru reducere la Reserved si Coverse, etc. Nu mai stiu exact de la ce site-uri in parte, dar m-am abonat la un agregator de acest gen: https://123reduceri.ro/bucuresti. Acolo sunt cam toate ofertele site-urilor. Iti recomand sa vezi termenii si conditiile site-urilor ca sa vezi ce si cum

1 răspuns:
| Alexandra101112 a răspuns:

Paai da...Este un site destul de bun, dar s-ar putea ca preturile sa nu fie adevarate, insa daca sunt excursii la munte sau in Italia sau mai stiu eu pe unde fi atenta la oferta!